Šis 2.0 CDI TouchShift Marco Polo (109 hp) variklis buvo montuojamas W639 Minibus kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 58 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Loading height | 524mm |
|---|---|
| Permitted road-train weight | 4770kg |
| Tūris / talpa | 680kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2940kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2260kg |
| Galinė ašis | 1630mm |
| Priekinė ašis | 1630mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Aukštis | 1980mm |
| Plotis | 1901mm |
| Ilgis | 4993mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
| Kėbulas | Minibus |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
|---|---|
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Galios didinimas | Turbina |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 400 RPM |
| Sukimo momentas | 290Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Variklio galia | 109bhp |
| Tūris / talpa | 2148cm3 |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 17.3second |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 158km/h |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 660 to 1 030km |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.3litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.4litre |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Miestas | 13.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.