Šis 1.6 MT 2WD (117 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Mitsubishi buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 154Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1590cm3 |
| Variklio galia | 117bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4295mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1615mm |
| Važiuoklės bazė | 2670mm |
| Priekinė ašis | 1525mm |
| Galinė ašis | 1525mm |
| Prošvaisa | 195mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1193litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1270kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1870kg |
| Min. bagažinės talpa | 442litre |
| Tūris / talpa | 600kg |
| Permitted road-train weight | 3700kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 183km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.9litre |
| Degalų bako talpa | 63litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 840 to 1 290km |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Miestas | 9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.