Šis 2.0 Turbo dCi MT L1H1 9seat (113 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Combi van 4-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 050 to 1 530km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Tūris / talpa | 1996cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 113bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 300Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 69 |
|---|---|
| Ilgis | 4782mm |
| Plotis | 1904mm |
| Aukštis | 1959mm |
| Važiuoklės bazė | 3098mm |
| Priekinė ašis | 1615mm |
| Galinė ašis | 1630mm |
| Prošvaisa | 174mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1987kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2890kg |
| Tūris / talpa | 903kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1580/1650kg |
| Permitted road-train weight | 2000kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 744x1678x1369mm |
| Loading height | 551mm |
| Cargo compartment volume | 1.2m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.