Šis 1.6 MT (50 hp) variklis buvo montuojamas 1302/1303 [3-й Restyling] Kabrioletas kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 1970m. iki 1975m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1585mm |
| Ilgis | 4080mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 2420mm |
| Priekinė ašis | 1379mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 260litre |
| Galinė ašis | 1352mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 920kg |
| Min. bagažinės talpa | 260litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1584cm3 |
| Variklio galia | 50bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 106Nm |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85.5mm |
| Stūmoklio eiga | 69mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 135km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 20second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 41litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.6m |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.