Šis 1.9 D 4WD MT (65 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Aro ražoja no 1984 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3835mm |
| Platums | 1640mm |
| Augstums | 1732mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1360mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1378mm |
| Klīrenss | 240mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 600litre |
| Pašmasa | 1475kg |
| Pilnā masa | 1825kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 600litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1870cm3 |
| Dzinēja jauda | 65bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 118Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2250RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 105km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 46litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Vidējais | 12.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.