Šis 1.2 MT (54 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Aro ražoja no 1999 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 49litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 380km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 110km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 20.3second |
| Darba tilpums | 1239cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 54bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 90Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 72mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3685mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1800mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1400mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Pašmasa | 960kg |
| Pilnā masa | 1825kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1570litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1570litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.