Šis 1.8 MT (77 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Asia ražoja no 1993 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 3585mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1820mm |
| Garenbāze | 2130mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1295mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1295mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 110litre |
| Pašmasa | 1280kg |
| Pilnā masa | 1760kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1789cm3 |
| Dzinēja jauda | 77bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 133Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 127km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Vidējais | 14.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.