Šis 2.2 D MT (61 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Asia ražoja no 1993 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 3720mm |
| Platums | 1630mm |
| Augstums | 1800mm |
| Garenbāze | 2260mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1330mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1330mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 110litre |
| Pašmasa | 1330kg |
| Pilnā masa | 1760kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2184cm3 |
| Dzinēja jauda | 61bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 050RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 126Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 133km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 27second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 810km |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pilsētā | 13.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 11.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.