Šis 2.2 D MT (61 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Asia buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3720mm |
| Plotis | 1630mm |
| Aukštis | 1800mm |
| Važiuoklės bazė | 2260mm |
| Priekinė ašis | 1330mm |
| Galinė ašis | 1330mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Maks. bagažinės talpa | 470litre |
| Min. bagažinės talpa | 110litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1330kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1760kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2184cm3 |
| Variklio galia | 61bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 050RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 126Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 133km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 27second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 810km |
| Priekinė važiuoklė | Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Miestas | 13.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.