Šis 5.2 AT (608 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Aston Martin ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 78litre |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 322km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.9second |
| Darba tilpums | 5200cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 608bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 700Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4739mm |
| Platums | 2060mm |
| Augstums | 1279mm |
| Garenbāze | 2808mm |
| Pašmasa | 1170kg |
| Pilnā masa | 1770kg |
| Darba tilpums | 600kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Helical springs, Stabilizer bar, Automatic adjustment of clearance |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Helical springs, Stabilizer bar, Automatic adjustment of clearance |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 13.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.