Šis 5.9 MT (420 hp) dzinējs tika uzstādīts Vantage Kupeja, ko Aston Martin ražoja no 1999 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4666mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1240mm |
| Garenbāze | 2590mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1520mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 180litre |
| Pašmasa | 1780kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 180litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5935cm3 |
| Dzinēja jauda | 420bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 542Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 298km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 89litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 890km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 24 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.