Šis 5.9 MT (420 hp) variklis buvo montuojamas Vantage Kupė kėbule, kuris Aston Martin buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4666mm |
| Plotis | 1830mm |
| Aukštis | 1240mm |
| Važiuoklės bazė | 2590mm |
| Priekinė ašis | 1520mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Min. bagažinės talpa | 180litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1780kg |
| Maks. bagažinės talpa | 180litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5935cm3 |
| Variklio galia | 420bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 79.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 542Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 298km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 89litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 890km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Miestas | 24 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.