Šis 4.0 MT (286 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Aston Martin ražoja no 1967 līdz 1973. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 17litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 95.5litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.9second |
| Darba tilpums | 3995cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 286bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 390Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3850RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4580mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1330mm |
| Garenbāze | 2611mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1499mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1499mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1588kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 20.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.