Šis 5.9 AT (560 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] S fastback, ko Aston Martin ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Fastback |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1929mm |
| Garums | 5019mm |
| Augstums | 1360mm |
| Garenbāze | 2989mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1613mm |
| Pašmasa | 1990kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5935cm3 |
| Dzinēja jauda | 560bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 630Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 327km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 990km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 23.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.9 litri / 100km |
| Vidējais | 15.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.