Šis 5.9 AT (558 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] S fastback, ko Aston Martin ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 900km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 306km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Darba tilpums | 5935cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 558bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 620Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5019mm |
| Platums | 1929mm |
| Augstums | 1360mm |
| Garenbāze | 2989mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1613mm |
| Pašmasa | 1990kg |
| Virsbūves tips | Fastback |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 25.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.1 litri / 100km |
| Vidējais | 17.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.