Šis 6.0 V12 AT (477 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Fastback, ko Aston Martin ražoja no 2009 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 16.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 296km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.3second |
| Darba tilpums | 5935cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 477bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 600Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5019mm |
| Platums | 2140mm |
| Augstums | 1360mm |
| Garenbāze | 2989mm |
| Pašmasa | 1950kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 301litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 750litre |
| Virsbūves tips | Fastback |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 19.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.