Šis 5.9 Sportshift (528 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation S coupe 2-doors, ko Aston Martin ražoja no 2001 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 28.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 18.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 280 to 600km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 321km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.8second |
| Darba tilpums | 5935cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 528bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 577Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.8m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4665mm |
| Platums | 1923mm |
| Augstums | 1318mm |
| Garenbāze | 2690mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1524mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1529mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1875kg |
| Pilnā masa | 2135kg |
| Darba tilpums | 260kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 240litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 240litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 33.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16.1 litri / 100km |
| Vidējais | 22.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.