Šis 5.3 V8 MT (380 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation V8 coupe, ko Aston Martin ražoja no 1977 līdz 1989. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 17.5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 114litre |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 248km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.4second |
| Darba tilpums | 5340cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 380bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 510Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4900RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 100.1mm |
| Virzuļa gājiens | 85.1mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4585mm |
| Platums | 1829mm |
| Augstums | 1346mm |
| Garenbāze | 2610mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1499mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1499mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1650kg |
| Pilnā masa | 1990kg |
| Darba tilpums | 340kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Dampers |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 21 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.