Šis 4.7 V8 MT (426 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] V8 N420 coupe 2-doors, ko Aston Martin ražoja no 2008 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 22.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 750km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 288km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.8second |
| Darba tilpums | 4735cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 426bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 470Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5750RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4380mm |
| Platums | 1865mm |
| Augstums | 1241mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1560mm |
| Pašmasa | 1630kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 27 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.7 litri / 100km |
| Vidējais | 18 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.