Šis 4.7 V8 MT (426 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] V8 N420 coupe 2-doors kėbule, kuris Aston Martin buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 22.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 360 to 750km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 288km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.8second |
| Tūris / talpa | 4735cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 426bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 300RPM |
| Sukimo momentas | 470Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5750RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4380mm |
| Plotis | 1865mm |
| Aukštis | 1241mm |
| Važiuoklės bazė | 2600mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1630kg |
| Min. bagažinės talpa | 300litre |
| Maks. bagažinės talpa | 300litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 27 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 18 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.