Šis 2.4 D MT (82 hp) dzinējs tika uzstādīts 4A/C4 Avant wagon, ko Audi ražoja no 1990 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.9litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 810km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17.5second |
| Darba tilpums | 2370cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 82bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 164Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400up to 2 500 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4790mm |
| Platums | 1777mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2687mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1526mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1524mm |
| Klīrenss | 129mm |
| Pašmasa | 1397kg |
| Pilnā masa | 1985kg |
| Darba tilpums | 588kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1266litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1266litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1150/1050kg |
| Permitted road-train weight | 3285kg |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.