Šis 2.6 quattro AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 4A/C4 Avant wagon, ko Audi ražoja no 1990 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.2second |
| Darba tilpums | 2598cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 225Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 81mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4790mm |
| Platums | 1777mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2692mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1526mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1527mm |
| Klīrenss | 124mm |
| Pilnā masa | 2100kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1266litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1266litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1150/1130kg |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 17.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.