Šis 2.3 MT (133 hp) dzinējs tika uzstādīts 4A/C4 Sedans, ko Audi ražoja no 1990 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4790mm |
| Platums | 1777mm |
| Augstums | 1431mm |
| Garenbāze | 2687mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1526mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1524mm |
| Klīrenss | 131mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Pašmasa | 1342kg |
| Pilnā masa | 1920kg |
| Darba tilpums | 578kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1090/1000kg |
| Permitted road-train weight | 3470kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2309cm3 |
| Dzinēja jauda | 133bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 186Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 202km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640km |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 15 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.