Šis 2.8 quattro AT (174 hp) dzinējs tika uzstādīts 4A/C4 Sedans, ko Audi ražoja no 1990 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4790mm |
| Platums | 1777mm |
| Augstums | 1437mm |
| Garenbāze | 2692mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1526mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1527mm |
| Klīrenss | 122mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Pašmasa | 1519kg |
| Pilnā masa | 2050kg |
| Darba tilpums | 531kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1130/1080kg |
| Permitted road-train weight | 3950kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2771cm3 |
| Dzinēja jauda | 174bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 216km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 17.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.