Šis 2.2 AT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts S2 Sedans, ko Audi ražoja no 1976 līdz 1980. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.1litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.9second |
| Darba tilpums | 2144cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 166Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.3m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4680mm |
| Platums | 1768mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2677mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1445mm |
| Klīrenss | 128mm |
| Pašmasa | 1170kg |
| Pilnā masa | 1630kg |
| Darba tilpums | 460kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 642litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 642litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 925/810kg |
| Permitted road-train weight | 3030kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.