Šis 2.4 D MT (82 hp) dzinējs tika uzstādīts S3 [Restyling] Avant wagon, ko Audi ražoja no 1988 līdz 1990. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1814mm |
| Garums | 4793mm |
| Augstums | 1421mm |
| Garenbāze | 2687mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1837litre |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1837litre |
| Pašmasa | 1248kg |
| Pilnā masa | 1890kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1476mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1483mm |
| Darba tilpums | 642kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1050/980kg |
| Permitted road-train weight | 3090kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2370cm3 |
| Dzinēja jauda | 82bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 164Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Maksimālais ātrums | 164km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 860km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.