Šis 2.2 quattro MT (138 hp) dzinējs tika uzstādīts S3 Sedans, ko Audi ražoja no 1982 līdz 1988. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 22 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 188Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2226cm3 |
| Dzinēja jauda | 138bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Cilindru skaits | 5 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4792mm |
| Platums | 1814mm |
| Augstums | 1422mm |
| Garenbāze | 2687mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 570litre |
| Pašmasa | 1330kg |
| Pilnā masa | 1880kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1468mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1494mm |
| Darba tilpums | 550kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 570litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1030/1020kg |
| Permitted road-train weight | 3480kg |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 202km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.9second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Priekšējā piekare | Solid axle, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.