Šis 2.3 quattro MT (136 hp) dzinējs tika uzstādīts S3 Sedans, ko Audi ražoja no 1982 līdz 1988. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 22 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.2litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 201km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Darba tilpums | 2309cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 136bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4792mm |
| Platums | 1814mm |
| Augstums | 1422mm |
| Garenbāze | 2687mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1476mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1490mm |
| Pašmasa | 1334kg |
| Pilnā masa | 1910kg |
| Darba tilpums | 576kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 570litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 570litre |
| Permitted road-train weight | 3510kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Solid axle, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 11 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.