Šis 1.6 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 8A/B3 Sedans, ko Audi ražoja no 1986 līdz 1991. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 20 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4393mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1397mm |
| Garenbāze | 2546mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1595cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 125Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2700RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 700 to 1 030km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 11.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.