Šis 2.0 TDI MT quattro (170 hp) dzinējs tika uzstādīts 8T Kupeja, ko Audi ražoja no 2007 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 18 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 930 to 1 360km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 228km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Darba tilpums | 1968cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 170bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4625mm |
| Platums | 1854mm |
| Augstums | 1372mm |
| Garenbāze | 2751mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1590mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1577mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1615kg |
| Pilnā masa | 2040kg |
| Darba tilpums | 425kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 829litre |
| Permitted road-train weight | 3840kg |
| Loading height | 669mm |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 7.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
| Vidējais | 6.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.