Šis 3.0 TDI MT quattro (240 hp) dzinējs tika uzstādīts 8T Kupeja, ko Audi ražoja no 2007 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 18 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 1 210km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Darba tilpums | 2967cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 240bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000 to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 500Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 3 000 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 91.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4625mm |
| Platums | 1854mm |
| Augstums | 1372mm |
| Garenbāze | 2751mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1590mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1577mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1695kg |
| Pilnā masa | 2120kg |
| Darba tilpums | 425kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 829litre |
| Permitted road-train weight | 4220kg |
| Loading height | 669mm |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 10.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
| Vidējais | 7.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.