Šis 2.0 MT (130 hp) dzinējs tika uzstādīts 4B/C5 [Restyling] Universālis, ko Audi ražoja no 2001 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 25 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 1 080km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 203km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.7second |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 130bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 195Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3300RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.7m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4796mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1477mm |
| Garenbāze | 2760mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1569mm |
| Pašmasa | 1450kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Darba tilpums | 550kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1590litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Klīrenss | 120mm |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion, Trailing arms, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 14.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.