Šis 4.2 tiptronic quattro (300 hp) dzinējs tika uzstādīts 4B/C5 [Restyling] Universālis, ko Audi ražoja no 2001 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 25 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 740km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.1second |
| Darba tilpums | 4172cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 300bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000up to 4 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.7m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4833mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1475mm |
| Garenbāze | 2759mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1578mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Pašmasa | 1815kg |
| Pilnā masa | 2355kg |
| Darba tilpums | 540kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1590litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Klīrenss | 120mm |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 23.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.4 litri / 100km |
| Vidējais | 15.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.