Šis 2.7 TDI multitronic (190 hp) dzinējs tika uzstādīts 4F/C6 [Restyling] Sedans, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 17 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1855mm |
| Garums | 4927mm |
| Augstums | 1459mm |
| Garenbāze | 2843mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1612mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 546litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1618mm |
| Pašmasa | 1735kg |
| Pilnā masa | 2240kg |
| Darba tilpums | 505kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 546litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2698cm3 |
| Dzinēja jauda | 190bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 227km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 880 to 1 270km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 9.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.3 litri / 100km |
| Vidējais | 7.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.