Šis 3.0 TFSI tiptronic quattro (290 hp) dzinējs tika uzstādīts 4F/C6 [Restyling] Sedans, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 17 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1855mm |
| Garums | 4927mm |
| Augstums | 1459mm |
| Garenbāze | 2843mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1612mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 546litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1618mm |
| Pašmasa | 1785kg |
| Pilnā masa | 2305kg |
| Darba tilpums | 520kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 546litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Dzinēja jauda | 290bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 850RPM |
| Maksimālais griezes moments | 420Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89.1mm |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 1 130km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 15.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.