Šis 3.0 TDI MT quattro (233 hp) dzinējs tika uzstādīts 4F/C6 Allroad quattro wagon 5-doors, ko Audi ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1862mm |
| Garums | 4934mm |
| Augstums | 1519mm |
| Garenbāze | 2833mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1696mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 565litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1587mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 1940kg |
| Pilnā masa | 2495kg |
| Darba tilpums | 555kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1660litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2967cm3 |
| Dzinēja jauda | 233bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 91.4mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 231km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 700 to 1 210km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.