Šis 3.2 FSI tiptronic quattro (255 hp) dzinējs tika uzstādīts 4F/C6 Allroad quattro wagon 5-doors, ko Audi ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 980km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 240km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.7second |
| Darba tilpums | 3123cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 255bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 330Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 90.9mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4934mm |
| Platums | 1862mm |
| Augstums | 1519mm |
| Garenbāze | 2833mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1596mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1587mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 1875kg |
| Pilnā masa | 2430kg |
| Darba tilpums | 555kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 565litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1660litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 19 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.