Šis 2.4 MT quattro (177 hp) dzinējs tika uzstādīts 4F/C6 Sedans, ko Audi ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 28 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4916mm |
| Platums | 1855mm |
| Augstums | 1459mm |
| Garenbāze | 2843mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1612mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1618mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 546litre |
| Pašmasa | 1625kg |
| Pilnā masa | 2205kg |
| Darba tilpums | 580kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 546litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2393cm3 |
| Dzinēja jauda | 177bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 77.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 230Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000up to 5 000 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 1 030km |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 19.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.4 litri / 100km |
| Vidējais | 13.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.