Šis 2.7 TDI multitronic (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 4F/C6 Sedans, ko Audi ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 28 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4916mm |
| Platums | 1855mm |
| Augstums | 1459mm |
| Garenbāze | 2843mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1612mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1618mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 546litre |
| Pilnā masa | 2235kg |
| Pašmasa | 1655kg |
| Darba tilpums | 580kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 546litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2698cm3 |
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 300 to 4 250RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400up to 3 300 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.3second |
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 800 to 1 380km |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 11.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.