Šis 3.0 TDI Tiptronic quattro (320 hp) dzinējs tika uzstādīts 4G/C7 [Restyling] Allroad quattro wagon 5-doors, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 950 to 1 260km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.5second |
| Darba tilpums | 2967cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 320bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 900 to 4 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 650Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400up to 2 800 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 91.4mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4938mm |
| Platums | 1898mm |
| Augstums | 1452mm |
| Garenbāze | 2905mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1631mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1596mm |
| Pašmasa | 2030kg |
| Pilnā masa | 2585kg |
| Darba tilpums | 555kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 565litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1680litre |
| Permitted road-train weight | 5085kg |
| Loading height | 684mm |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 8.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 7.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.