Šis 3.0 TFSI S tronic quattro (333 hp) dzinējs tika uzstādīts 4G/C7 [Restyling] Allroad quattro wagon 5-doors, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 970km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.8second |
| Darba tilpums | 2995cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 333bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 300 to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 440Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2900up to 5 300 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4938mm |
| Platums | 1898mm |
| Augstums | 1452mm |
| Garenbāze | 2905mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1631mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1596mm |
| Pašmasa | 1945kg |
| Pilnā masa | 2505kg |
| Darba tilpums | 560kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 565litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1680litre |
| Permitted road-train weight | 5005kg |
| Loading height | 684mm |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 12.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.