Šis 2.8 FSI S tronic (220 hp) dzinējs tika uzstādīts 4G/C7 [Restyling] Avant wagon 5-doors, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1874mm |
| Garums | 4943mm |
| Augstums | 1461mm |
| Garenbāze | 2912mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1627mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 565litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1680litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1618mm |
| Pašmasa | 1735kg |
| Pilnā masa | 2290kg |
| Darba tilpums | 555kg |
| Permitted road-train weight | 4090kg |
| Loading height | 632mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2773cm3 |
| Dzinēja jauda | 220bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 750 to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 280Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000up to 5 000 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 235km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.3second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 1 000km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Disc composite, ventilated |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.