Šis 3.0 TDI S tronic quattro (245 hp) dzinējs tika uzstādīts 4G/C7 [Restyling] Avant wagon 5-doors, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1874mm |
| Garums | 4943mm |
| Augstums | 1461mm |
| Garenbāze | 2912mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1627mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 565litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1618mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1680litre |
| Pašmasa | 1835kg |
| Pilnā masa | 2390kg |
| Darba tilpums | 555kg |
| Permitted road-train weight | 4490kg |
| Loading height | 632mm |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2967cm3 |
| Dzinēja jauda | 245bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000 to 4 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 580Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 243km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 010 to 1 400km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 8.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.