Šis 3.0 TDI tiptronic quattro (245 hp) dzinējs tika uzstādīts 4L [Restyling] Apvidus auto, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 160 to 1 490km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 215km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.8second |
| Darba tilpums | 2967cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 245bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 800 to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 550Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 750 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 91.4mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5089mm |
| Platums | 1983mm |
| Augstums | 1729mm |
| Garenbāze | 3002mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1651mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1681mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Pašmasa | 2345kg |
| Pilnā masa | 2995kg |
| Darba tilpums | 650kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2035litre |
| Permitted road-train weight | 6495kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Double wishbone, Dampers |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 9.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.