Šis 6.0 TDI tiptronic quattro (500 hp) dzinējs tika uzstādīts 4L [Restyling] Apvidus auto, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 080km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.5second |
| Darba tilpums | 5934cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 500bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 1000Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 3 250 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | W-type |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 91.4mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5089mm |
| Platums | 1983mm |
| Augstums | 1729mm |
| Garenbāze | 3002mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1651mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1681mm |
| Klīrenss | 240mm |
| Pašmasa | 2710kg |
| Pilnā masa | 3405kg |
| Darba tilpums | 695kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 775litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2035litre |
| Loading height | 836mm |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Pneumatic, Dampers |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Disc ceramic |
| Aizmugurējās bremzes | Disc ceramic |
| Pilsētā | 17 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.7 litri / 100km |
| Vidējais | 13 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.