Šis 2.2 20V MT (220 hp) dzinējs tika uzstādīts 85 Kupeja, ko Audi ražoja no 1980 līdz 1991. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 1 290km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6second |
| Darba tilpums | 2226cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 220bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 900RPM |
| Maksimālais griezes moments | 309Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4405mm |
| Platums | 1725mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2525mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1380kg |
| Pilnā masa | 1840kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.