Šis 5.2 FSI quattro S tronic V10 plus (610 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kupeja, ko Audi ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 780km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 330km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.2second |
| Darba tilpums | 5204cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 610bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 8 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 560Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 6500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 10 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4426mm |
| Platums | 1940mm |
| Augstums | 1240mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1638mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1599mm |
| Pašmasa | 1655kg |
| Pilnā masa | 1920kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 112litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 226litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Disc ceramic |
| Pilsētā | 21 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.2 litri / 100km |
| Vidējais | 14.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.