Šis 2.5 TFSI quattro S tronic (340 hp) dzinējs tika uzstādīts 8PA Sportback hatchback, ko Audi ražoja no 2011 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1794mm |
| Garums | 4302mm |
| Augstums | 1402mm |
| Garenbāze | 2578mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1564mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1528mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2480cm3 |
| Dzinēja jauda | 340bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 400 to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 5 300 RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.