Šis 2.7 T MT quattro (380 hp) dzinējs tika uzstādīts B5 Avant wagon 5-doors, ko Audi ražoja no 2000 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 440Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2671cm3 |
| Dzinēja jauda | 380bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 100 to 7 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500up to 6 000 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4525mm |
| Platums | 1799mm |
| Augstums | 1386mm |
| Garenbāze | 2607mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1250litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 390litre |
| Pašmasa | 1620kg |
| Pilnā masa | 2170kg |
| Darba tilpums | 550kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1145/1140kg |
| Loading height | 569mm |
| Degviela | 98 RON, 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 690km |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 20.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.