Šis 4.2 FSI MT quattro (420 hp) dzinējs tika uzstādīts B7 Kabriolets, ko Audi ražoja no 2005 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 430Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 4163cm3 |
| Dzinēja jauda | 420bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5500RPM |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4555mm |
| Platums | 1814mm |
| Augstums | 1391mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1569mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 315litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 246litre |
| Pašmasa | 1920kg |
| Pilnā masa | 2305kg |
| Darba tilpums | 385kg |
| Degviela | 98 RON, 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 300 to 650km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Pilsētā | 25.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.6 litri / 100km |
| Vidējais | 16.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.